KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15217376
nr 1521 7376
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 23/26. Bildmått: 11,5x15 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:22:30
13/2 11:16:45
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander